• Opłaty

• Opłaty za przedszkole

Opłaty za żywienie przyjmowane są w terminie do 10 dnia miesiąca, którego opłata dotyczy.

Formy regulowania opłat za przedszkole:

1. Wpłaty przelewem na rachunek bankowy po wcześniejszej wypełnionej deklaracji:
        • Opłata za żywienie
        1. Wpłaty gotówki w kasie przedszkola w ustalonych i podanych do wiadomości rodziców terminach

Informacje dotyczące opłat za korzystanie z posiłków w przedszkolu można uzyskać u kierownika gospodarczego.

Dopuszcza się możliwość zwrotu dziennej wysokości opłaty za korzystanie z posiłku w przedszkolu.

Za pierwszy dzień nieobecności opłata za żywienie będzie zwracana, jeśli rodzice (opiekunowie prawni) zgłoszą nieobecność dziecka najpóźniej do godziny 9.00. Nieobecność można zgłosić osobiście (wpis do zeszytu nieobecności dziecka w przedszkolu), przez INSO lub poprzez formularz na stronie internetowej.